Wyniki spotkań

Wyniki spotkań z 23 i 24 stycznia 2014

opublikowane: 30 sty 2014, 01:34 przez RNBA RADOM

GREG-FIN - KOLBUS      61:41
GREG-FIN:
  Bujanowicz M. 17(3), Gadajski A. 12, Żak K. 10, Wilkowski M. 7, Pysiak R. 6, Czajka N. 5(1), Rojecki M. 2, Figura A. 2
KOLBUS:  Zbojna M. 15, Rusin K. 7(2), Rusin A. 6, Kutyła W. 5(1), Rafałowicz M. 2, Żurowski K. 2, Kolbus D. 2, Stachura K. 2

FOGIEL&FOGIEL - HYDROSTAR      43:62
FOGIEL&FOGIEL:  Wierzbicki J. 10(2), Łachmaniuk M. 6(2), Spyt K. 5(1), Marcula P. 5, Marcula H. 5(1), Kuc R. 4, Klocek S. 3, Hupa B. 2, Gregorczyk K. 2, Wlazło A. 1
HYDROSTAR:  Krajewski R. 19, Łabędź T. 19(1), Jakóbczak Ł. 15, Noga W. 7, Pazdzioch T. 2

SONARAUTOMAX - BEZSPINY      58:54
SONARAUTOMAX:  Deja Ł. 20(3), Skraburski P. 14(2), Grześkowiak P. 14, Pacholczak P. 7, Jakubowski M. 2, Forys R. 1
BEZSPINY:  Jaworski M. 11(1), Masiarz P. 11(2), Pawlak P. 10(1), Pszczółka R. 8, Urbanelis G. 6, Papiewski R. 4, Gromnicki M. 4

Pierwsza kolejka 2 rundy

opublikowane: 30 sty 2014, 01:10 przez RNBA RADOM

HYDROSTAR - KOLBUS      68:49
HYDROSTAR:
  Krajewski R. 16, Łabędź T. 14, Kucharski B. 13(1), Mroczek A. 10, Jakóbczak Ł. 6, Pazdzioch T. 5, Starnawski A. 2, Noga W. 2,
KOLBUS:  Zbojna M. 17, Żurowski K. 14(3), Kutyła W. 8(2), Rafałowicz M. 4, Rusin A. 2, Kolbus Z. 2, Bujanowicz P. 2

SONARAUTOMAX - GREG-FIN      50:48
SONARAUTOMAX:  Deja Ł. 26(2), Skraburski P. 9(1), Jakubowski M. 7(1), Grześkowiak P. 6, Łęcki M. 2,
GREG-FIN:  Rojecki M. 18, Wilkowski M. 12, Bujanowicz M. 9(1), Pysiak R. 5, Gadajski A. 4

BEZSPINY - FOGIEL&FOGIEL      53:63
BEZSPINY:  Staniec K. 13, Jaworski M. 10(1), Urbanelis G. 10, Marzec Ł. 8(1), Masiarz P. 7(1), Drela D. 5,
FOGIEL&FOGIEL:  Klocek S. 16, Gregorczyk K. 12(2), Marcula P. 12, Marcula H. 8, Wierzbicki J. 7(1), Łachmaniuk M. 5(1), Wlazło A. 3

Wyniki 6 kolejki spotkań RNBA

opublikowane: 26 gru 2013, 09:54 przez RNBA RADOM


FOGIEL&FOGIEL - SONARAUTOMAX      66:57
FOGIEL&FOGIEL:  Spyt K. 19(4), Marcula H. 16(1), Łubiński Ł. 11, Wierzbicki J. 8, Marcula P. 6, Hupa B. 4, Gregorczyk K. 2
SONARAUTOMAX:  Deja Ł. 17(2), Pacholczak P. 9(1), Jakubowski M. 7(1), Grześkowiak P. 7, Czapla K. 5, Skraburski P. 5(1), Łęcki M. 4, Bartold K. 3(1)

KOLBUS - BEZSPINY      46:65
KOLBUS:  Żurowski K. 16(2), Rusin A. 13, Zbojna M. 9, Rusin K. 6(1), Bujanowicz P. 2
BEZSPINY:  Marzec Ł. 23(1), Drela D. 12(2), Masiarz P. 10(1), Pszczółka R. 6, Papiewski R. 6, Jaworski M. 4, Urbanelis G. 4

Wyniki 5 kolejki spotkań RNBA

opublikowane: 7 gru 2013, 08:16 przez RNBA RADOM

BEZSPINY - HYDROSTAR      50:69
BEZSPINY:  Papiewski R. 10, Kogut P. 9(1), Marzec Ł. 8(2), Masiarz P. 8, Urbanelis G. 7(1), Jaworski M. 3, Drela D. 3, Gromnicki M. 2
HYDROSTAR:  Krajewski R. 18, Łabędź T. 15(1), Janusz R. 11, Jakóbczak Ł. 10, Noga W. 9(3), Starnawski A. 5(1), Czupryn M. 1

SONARAUTOMAX - KOLBUS      68:62
SONARAUTOMAX:  Skraburski P. 19, Łęcki M. 14(1), Czapla K. 11, Deja Ł. 8, Jakubowski M. 8(2), Pacholczak P. 6, Grześkowiak P. 2
KOLBUS:  Żurowski K. 35(2), Rusin A. 12(2), Bujanowicz P. 5(1), Kolbus Z. 4, Zbojna M. 4, Rafałowicz M. 2


GREG-FIN - FOGIEL&FOGIEL      66:60

GREG-FIN:  Wilkowski M. 30(2), Rojecki M. 17, Bujanowicz M. 12, Czajka N. 5(1), Żak K. 2
FOGIEL&FOGIEL:  Marcula P. 17, Marcula H. 16(3), Spyt K. 13(3), Gregorczyk K. 8, Łubiński Ł. 4, Hupa B. 2

Wyniki 4 kolejki

opublikowane: 2 gru 2013, 03:19 przez RNBA RADOM

Wyniki 4 kolejki spotkań RNBA

BEZSPINY - GREG-FIN      62:38
BEZSPINY:  Marzec Ł. 22(3), Drela D. 15, Masiarz P. 11(1), Gromnicki M. 6, Mortka J. 3(1), Papiewski R. 3, Pszczółka R. 2
GREG-FIN:  Piros J. 14, Bujanowicz M. 8, Czajka N. 6(2), Pysiak R. 5, Wilkowski M. 5(1)

HYDROSTAR - SONARAUTOMAX      68:53
HYDROSTAR:  Noga W. 23(5), Jakóbczak Ł. 11(1), Łabędź T. 10, Mroczek A. 9, Kucharski B. 9(1), Pazdzioch T. 6
SONARAUTOMAX:  Walczyk J. 16(1), Pacholczak P. 8, Jakubowski M. 6(2), Czapla K. 6, Grześkowiak P. 6, Skraburski P. 5(1), Deja Ł. 3(1), Karczewski R. 3(1)

3 kolejka

opublikowane: 24 lis 2013, 11:02 przez RNBA RADOM

Wyniki 3 kolejki spotkań RNBA
GREG-FIN - KOLBUS      47:37
GREG-FIN:  Giziński B. 13(2), Rojecki M. 10, Wilkowski M. 10, Czajka N. 8(2), Bujanowicz M. 2, Żak K. 2, Pysiak R. 2
KOLBUS:  Żurowski K. 13, Bujanowicz P. 9(2), Rafałowicz M. 4, Kolbus Z. 4, Stachura K. 4, Rusin A. 2, Zbojna M. 1

SONARAUTOMAX - BEZSPINY      61:45
SONARAUTOMAX:  Walczyk J. 14(2), Pacholczak P. 12, Deja Ł. 8, Grześkowiak P. 8, Skraburski P. 4, Karczewski R. 4, Łęcki M. 4, Jakubowski M. 3, Bartold K. 2, Czapla K. 2
BEZSPINY:  Marzec Ł. 9(1), Kogut P. 7(1), Urbanelis G. 6, Pszczółka R. 6, Masiarz P. 6, Papiewski R. 4, Gromnicki M. 4, Jaworski M. 2, Mortka J. 1

FOGIEL&FOGIEL - HYDROSTAR      59:62
FOGIEL&FOGIEL:  Marcula P. 14(2), Spyt K. 13(3), Marcula H. 13, Gregorczyk K. 8(1), Łubiński Ł. 4, Łachmaniuk M. 4, Hupa B. 2, Wlazło A. 1
HYDROSTAR:  Janusz R. 18, Krajewski R. 13, Łabędź T. 13(3), Jakóbczak Ł. 8, Kucharski B. 7(1), Pazdzioch T. 3

Wyniki 2 kolejki

opublikowane: 17 lis 2013, 23:27 przez RNBA RADOM

HYDROSTAR - KOLBUS      82:36
HYDROSTAR:  Noga W. 23(7), Jakóbczak Ł. 18(2), Krajewski R. 17, Łabędź T. 10, Janusz R. 10, Czupryn M. 2, Mroczek A. 2
KOLBUS:  Żurowski K. 8(2), Rusin A. 6(2), Zbojna M. 6, Bujanowicz P. 5(1), Kutyła W. 4, Kolbus Z. 4, Rafałowicz M. 3

SONARAUTOMAX - GREG-FIN      41:49

SONARAUTOMAX:  Deia Ł. 10(1), Grześkowiak P. 8, Czapla K. 7(1), Skraburski P. 7(1), Bartold K. 4, Karczewski R. 3(1), Łęcki M. 2,
GREG-FIN:  Rojecki M. 15, Wilkowski M. 11, Giziński B. 9(1), Czajka N. 5, Bujanowicz M. 4, Piros J. 3, Żak K. 2

BEZSPINY - FOGIEL&FOGIEL      59:64
BEZSPINY:  Pawlak P. 16(1), Kogut P. 15(1), Jaworski M. 14(1), Urbanelis G. 4, Masiarz P. 4, Pszczółka R. 2, Papiewski R. 2, Gromnicki M. 2
FOGIEL&FOGIEL:  Marcula P. 20(2), Marcula H. 11, Wierzbicki J. 8, Spyt K. 7(1), Klocek S. 5(1), Łachmaniuk M. 5(1), Hupa B. 4, Gregorczyk K. 4

1 kolejka 7-8.11.2013

opublikowane: 10 lis 2013, 14:22 przez RNBA RADOM

KOLBUS - FOGIEL&FOGIEL      51:57
KOLBUS:  Żurowski K. 15(4), Kowalski A. 11, Rafałowicz M. 8, Rusin A. 7(1), Kutyła W. 6, Zbojna M. 4
FOGIEL&FOGIEL:  Spyt K. 16(4), Marcula H. 12(1), Klocek S. 11(2), Łubiński Ł. 8, Łachmaniuk M. 5(1), Marcula P. 3, Hupa B. 2

HYDROSTAR - GREG-FIN      58:47
HYDROSTAR:  Noga W. 17(5), Kucharski B. 12(2), Krajewski R. 11(1), Łabędź T. 6, Janusz R. 6,
Starnawski A. 4, Pazdzioch T. 2
GREG-FIN:  Giziński B. 14(3), Wilkowski M. 13, Żak K. 10, Czajka N. 6(2), Bujanowicz M. 2, Rojecki M. 2

1-8 of 8