Aktualności‎ > ‎

Druga kolejka za nami

opublikowane: 18 lis 2013, 00:04 przez RNBA RADOM
W miniony czwartek i piątek odbyły się mecze drugiej kolejki spotkań RNBA. W czwartek spotkały się ze sobą drużyny Hyrdostar i Kolbus. Widać było, że ubiegłoroczny mistrz nie lekceważył przeciwnika podszedł do meczu zmobilizowany i już w pierwszej kwarcie wypracował sobie przewagę kilkunastopunktową. Taki też był cały mecz który zakończył się wynikiem 82:36 dla Hydrostaru.

W piątek o 20 spotkały się drużyny SonarAutomax i Greg-Fin. Tym razem już nie było wyraźnej przewagi którejś z drużyn, prowadzenie obejmowała raz jedna raz druga drużyna. Do przerwy zawodnicy Greg-Fin-u zdołali jednak wypracować sobie przewagę 5 pkt. W trzeciej kwarcie jeszcze raz Sonarautomax zdołał doprowadzić do remisu ale natychmiast Greg-Fin znów odskoczył na kilka pkt. Przewagi tej już więcej nie pozwolił sobie odebrać i mecz wygrał 41:49

W ostatnim piątkowym spotkaniu zmierzył się wicemistrz z zeszłego sezonu BezSpiny oraz drużyna Fogiel&Fogiel. W tym meczu tak jak w poprzednim nie widać było wyraźnej przewagi którejś z drużyn. Prowadzenie obejmowała raz jedna raz druga drużyna. Do przerwy Fogiel&Fogiel prowadził 3 pkt. Po wznowieniu gry po przerwie obraz gry wyglądał podobnie jak wcześniej, żadna z drużyn nie pozwalał aby przeciwnik wypracował sobie przewagę większą niż 3 pkt. Pod koniec ostatniej kwarty o zwycięstwie zaczęły decydować rzuty osobiste z których to właśnie obie drużyny zdobywały punkty. Końcowy wynik korzystnie dla siebie wypracował Fogiel&Fogiel wygrywając spotkanie 59:64 .

Zdobycze punktowe poszczególnych zawodników możecie zobaczyć w zakładce "Tabela i statystyki".

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kolejną kolejkę już w najbliższy czwartek. Na początek spotkają się GREG-FIN – KOLBUS a już w piatek dwie drużyny z początku tabeli: Hydrostar - Fogiel&Fogiel oraz jako drugi mecz SONARAUTOMAX - BEZ SPINY.